Ravnateljica: Eneja Rožanec |
Poslovni sekretar: Nataša Šuštaršič, Milena Piciga |
Računovodja: Simona Prelovšek |
Drugi strokovni delavci
Organizator IKT: Deni Pavletič |
Organizator šolske prehrane: Tatjana Dominić Radivojević |
Laborant: |
Svetovalni delavki: Jasmina Škvarč in Petra Pasutto |
Učitelji
Barbarič Mateja mateja.barbaric@osmarezige.si | 1. RAZRED: MAT, SLJ, SPO, ŠPO, LUM, GUM DOPOLNILNI POUK, DODATNI POUK | razrednik 1. a razreda | |
Borota Šraj Ana ana.borotasraj@osmarezige.si | GEO 6. A, B GEO 7. A, B GEO 8. A, B GEO 9. A DKE 7. A, B DKE 8. A, B PODALJŠANO BIVANJE | sorazrednik 0. b razreda | |
Bradaš Turk Valentina valentina.bturk@osmarezige.si | SLJ 8. A, B SLJ 9. A DOPOLNILNI, DODATNI POUK | razrednik 8. b razreda | |
Čelhar Tamara tamara.celhar@osmarezige.si | NAR 6. A, B NAR 7. A, B BIO 8. A, B BIO 9. A OBVEZNI IZBIRNI PREDMET UREJANJE BESEDIL OBVEZNI IZBIRNI PREDMET MULTIMEDIJA OBVEZNI IZBIRNI PREDMET RAČUNALNIŠKA OMREŽJA | razrednik 6. b razreda | |
Červek Sara sara.cervek@osmarezige.si | KNJIŽNIČARKA | ||
Čopar Tjaša tjasa.copar@osmarezige.si | ŠPO 2. A NIT 4. A PODALJŠANO BIVANJE | ||
Dominić Radivojević Tatjana tatjana.radivojevic@osmarezige.si | KEMIJA 8. A, 8. B KEMIJA 9. A ORAGNIZATOR ŠOLSKE PREHRANE | razrednik 9. a razreda | |
Frančeškin Darja darja.franceskin@osmarezige.si | 4. RAZRED: SLJ, MAT, DRU, LUM, GUM, ŠPO DOPOLNILNI, DODATNI POUK | razrednik 4. a razreda | |
Gostiša Nataša natasa.gostisa@osmarezige.si | 5. RAZRED: SLJ, MAT, DRU, NIT, LUM, GUM, GOS DOPOLNILNI, DODATNI POUK KOLESARSKI IZPIT | razrednik 5. a razreda | |
Gržinič Irena irena.grzinic@osmarezige.si | POMOČNICA VZGOJITELJICE | ||
Janko Valter valter.janko@osmarezige.si | TIT 6. A, 6. B TIT 7. A, 7. B TIT 8. A OBVEZNI IZBIRNI PREDMET OBDELAVA GRADIV – LES OBVEZNI IZBIRNI PREDMET OBDELAVA GRADIV – KOVINE OBVEZNI IZBIRNI PREDMET OBDELAVA GRADIV – UMETNE MASE | ||
Janko Nadja nadjaj@osmarezige.si | LUM 7. A, B LUM 8. A, 8. B LUM 9. A OBVEZNI IZBIRNI PREDMET LIKOVNO SNOVANJE I OBVEZNI IZBIRNI PREDMET LIKOVNO SNOVANJE II OBVEZNI IZBIRNI PREDMET LIKOVNO SNOVANJE III | ||
Kozlan Nely neli.kozlan@osmarezige.si | TJA 8. A, B TJA 9. A DOPOLNILNI, DODATNI POUK OBVEZNI IZBIRNI PREDMET ITALIJANŠČINA I OBVEZNI IZBIRNI PREDMET ITALIJANŠČINA II OBVEZNI IZBIRNI PREDMET ITALIJANŠČINA III | razrednik 9. a razreda | |
Kozlovič Silvija silvija.kozlovic@osmarezige.si | 2. RAZRED: SLJ, MAT, SPO, GUM, LUM DOPOLNILNI, DODATNI POUK OTROŠKI PEVSKI ZBOR | razrednik 2. a razreda | |
Lisjak Suzana suzana.lisjak@osmarezige.si | MAT 7. A, B FIZ 8. A, B FIZ 9. A | ||
Maršič Martina martina.marsic@osmarezige.si | TJA 6. A, B MAT 6. A, B GOS 6. A, B DOPOLNILNI, DODATNI POUK PODALJŠANO BIVANJE | razrednik 6. a razreda | |
Mihalič Maja maja.mihalic@osmarezige.si | POMOČNICA VZGOJITELJICE | ||
Mihevc Niko niko.mihevc@osmarezige.si | PODALJŠANO BIVANJE INDIVIDUALNA IN SKUPINSKA POMOČ | ||
Pasutto Petra petra.pasutto@osmarezige.si | DODATNA STROKOVNA POMOČ SVETOVALNA DELAVKA | ||
Plesničar Vesna vesna.plesnicar@osmarezige.si | SLJ 6. A, B SLJ 7. A, B DOPOLNILNI, DODATNI POUK INDIVIDUALNA IN SKUPINSKA POMOČ | ||
Pečar Lara lara.pecar@osmarezige.si | TJA 7. A, B NEOBVEZNI IZBIRNI PREDMET ITALIJANŠČINA 4. – 6. RAZRED DODATNI PROGRAM: ITALIJANŠČINA 1. – 3. RAZRED DOPOLNILNI IN DODATNI POUK INDIVIDUALNA IN SKUPINSKA POMOČ | razrednik 7. b razreda | |
Pobega Damijan damijan.pobega@osmarezige.si | GUM 5. B GUM 6. A, B GUM 7. A, B GUM 8. A, B GUM 9. A MLADINSKI PEVSKI ZBOR | ||
Pucer Maja maja.pucer@osmarezige.si | TJA 2. A, B TJA 3. A, B TJA 4. A TJA 5. A, 5. B LUM 6. A, 6. B NEOBVEZNI IZBIRNI PREDMET ANGLEŠČINA 1. A PODALJŠANO BIVANJE | ||
Strle Brigita brigita.strle@osmarezige.si | ŠPO 5. A ŠPO 6. RAZRED – fantje ŠPO 6. A – dekleta ŠPO 7. razred – dekleta ŠPO 8. A – dekleta ŠPO 8. A – fantje ŠPO 9. A – dekleta OBVEZNI IZBIRNI PREDMET ŠPORT ZA ZDRAVJE NEOBVEZNI IZBIRNI PREDMET ŠPORT 4. – 6. RAZRED | razrednik 8. a razreda | |
Šergon Omahen Nevenka nevenka.sergon-omahen@osmarezige.si | 5. RAZRED: SLJ, MAT, DRU, NIT, GOS, LUM DOPOLNILNI, DODATNI POUK KOLESARSKI IZPIT | razrednik 5. b razreda | |
Škvarč Jasmina jasmina.skvarc@osmarezige.si | SVETOVALNA DELAVKA DODATNA STROKOVNA POMOČ | ||
Tavčar Jermančič Katja katjat@osmarezige.si | DRUGI UČITELJ V 1. RAZREDU PODALJŠANO BIVANJE | ||
Tevž Katja katjav@osmarezige.si | 2. RAZRED: SLJ, MAT, SPO, LUM GUM, ŠPO DOPOLNILNI, DODATNI POUK | razrednik 2. b razreda | |
Toškan Karmen karmen.toskan@osmarezige.si | 3. RAZRED: SLJ, MAT, SPO, LUM , GUM, ŠPO DOPOLNILNI, DODATNI POUK | razrednik 3. a razreda | |
Trošt Petra petrat@osmarezige.si | ZGO 6. A, B ZGO 7. A, B ZGO 8. A, B ZGO 9. A | ||
Vidmar Gregor gregor.vidmar@osmarezige.si | ŠPO 5. B ŠPO 6. B – dekleta ŠPO 7. RAZRED – fantje ŠPO 8. B – fantje ŠPO 8. B – dekleta ŠPO 9. A – fantje OBVEZNI IZBIRNI PREDMET ŠPORT ZA SPROSTITEV OBVEZNI IZBIRNI PREDMET IZBRANI ŠPORT PODALJŠANO BIVANJE | razrednik 7. a razreda | |
Vežnaver Hrvatin Lisan lisanv@osmarezige.si | MAT 8. A, B MAT 9. A DOPOLNILNI, DODATNI POUK |
Ostali
Hišnik: Danijel Urankar |
Kuharja: Doris Kocjančič in Rok Pucelj Kuharski pomočnici: Sanja Nikodinović in Tilen Nadal |
Čistilke: Zora Marić, Asmira Bašić, Sanja Nikodinović, Ifeta Čejvanović, Sebira Porčić |
Delavci preko javnih del
Informator: Maks Vogrinec Učna pomoč: Aleksandra Kovačevič |