SAMOTESTIRANJE UČENCEV

Spoštovani starši,

Vlada je v četrtek, 11. 11. 2021, sprejela Odlok o spremembah in dopolnitvah Odloka o začasnih ukrepih za preprečevanje in obvladovanje okužb z nalezljivo boleznijo covid-19 (Uradni list RS št. 177/2021 in 174/2021).

Od jutri, 17. 11. 2021, bo potekalo obvezno samotestiranje vseh učencev s hitrimi testi trikrat tedensko v prostorih šole (učenci se bodo testirali sami ob prisotnosti učitelja). Testiranje bo potekalo v skladu s protokolom, ki ga je sprejelo MIZŠ ter po protokolu šole (oba protokola sta priložena obvestilu).

V Sloveniji je že dovolj nestrpnosti, razdvojenosti, sovražnosti. Ni potrebno, da to prenesemo tudi v šolo. Kljub težkim razmeram si vsi delavci OŠ Ivana Babiča – Jagra Marezige želimo, da pouk poteka v šoli, v varnem in spodbudnem okolju. To nam bo uspelo le z vašo podporo in medsebojnim razumevanjem.

Protokol_ucenci_samotestiranje

PROTOKOL SAMOTESTIRANJE