POUK NA DALJAVO

Spoštovani starši

V tednu od 19. 10. 2020 do 23. 10. 2020  se bo pouk na osnovnih šolah izvajal po tako imenovanem modelu C. To pomeni, da se učenci od 1. do vključno 5. razreda izobražujejo v šoli, učenci od vključno 6. do 9. razreda se izobražujejo na daljavo.

Za učence, ki bodo obiskovali pouk na šoli se nič ne spremeni. Vzgojno – izobraževalno delo bo potekalo po urniku, zagotovljeno bo tako jutranje kot tudi popoldansko varstvo. Dejavnosti izven pouka (kot npr. interesne dejavnosti) pa zaenkrat odpadejo.  Prihodi, odhodi v šolo bodo še naprej potekali po ustaljenih protokolih, prav tako vsa ostala notranja organizacija in prilagoditve.

Učenci, ki bodo sledili pouku na daljavo, naj svoje obveznosti opravljajo po urniku v spletnih učilnicah (na tej povezavi). Razredniki in učitelji bodo vstopili v stik z učenci, preko ustaljenih komunikacijskih kanalov (eAsistent in Arnes spletne učilnice).

V upanju, da se že takoj po počitnicah znova srečamo v polnem številu, vas lepo pozdravljamo.

ravnatelj in kolektiv OŠ Ivana Babiča Jagra Marezige